Aby vás stres nestresoval, Cardbox, Trnava u Zlína, 7.12.2018

Parádní kombinace spojení stretchingu, relaxačních cvičení, intenzivního intervalového tréninku, protistresových technik a všeho, co se kolem stresu šustne zafungovala prostě nádherně. Byl to den naplněný sdílením, legrací, inspirací, nasloucháním.

Spánek a únava, MetLife, Praha 6.12.2018

Interaktivní workshop na téma kvalitnío spánku a zvládání únavy se v MetLife opět setkal s úžasnou odezvou. Vždyt´, kdo by nechtěl, aby hladce usínal a probouzel se svěží? Kdo by nechtěl být odpočatý, s klidnou hlavou před zásadními rozhodnutími. 

European Start-Up Conference, Berlin, 22.11.2018

MUDr. Marie Skalská byla pozvána k přednášce na evropskou konferenci o Start-upech, pořádanou International Bar Assciation (Mezinárodní advokátní asociací), která se uskutečnila 22. listopadu 2018 v Berlíně. Sdělení o prevenci negativních dopadů sedavého životního stylu se setkalo až s nečekaným zájmem a úžasným ohlasem. Vždyť právnici často sedí, abychom pak "neseděli" my.

Jak na chronicky stres?, Český rozhlas, 9.11.2018

Na dalším navazujícím workshopu na téma STRES v Českém rozhlase, tentokráte stres chronický, se nejvíce ve zpětné vazbě opakovala "SROZUMITELNOST" a "praktický PŘÍNOS" podaných informací a tipů.

Work-life balance, Kia motors Slovakia, listopad 2018

Pro Fit Institut vyjel za hranice České republiky do slovenské Žiliny, kde v průběhu listopadu 2018 proběhla série 6ti workshopů, jak zkombinovat stravu, pohyb a míru stresu, tak aby nám bylo dobře na těle i na duši. Jak být FIT v práci i doma.

Jak na chronický stres?, Český rozhlas, 2.11.2018

Po úžasném ohlasu na workshopy o akutním stresu pro Český rozhlas jsme zahájili další sérii workshopů tentokráte na téma STRES CHRONICKÝ. A co dnes rezonovalo? "Konečně začít dělat něco smysluplného.", "Uvědomit si, že nemusím být nejlepší a nejsilnější, nemusím zvládat vše.", "Nemusím být dokonalá, může se naučit zapracovat na svých cílech.","Zklidnění ve stresové situaci." 

Jak hořet a nevyhořet, Lasvit, Nový Bor, 26.10.2018

Nejčastější zpětná vazba na navazující workshop na téma chronického stresu a zejména SYNDROMU VYHOŘENÍ "Jak hořet a nevyhořet?"? Aplikovatelnost do života, srozumitelnost, jednoduchost, praktická využitelnost. 

Jak se v té stravě vyznat? UPM-Kymmene, 18.10.2018

Workshop o všem, co si dáváme na talíř, začal naprosto parádně připraveným občerstvením a pokračoval tak, že byl prostě na jedničku s obrovskou hvězdou. Ochutnávali jsme, hádali a povídali si, třebas o tom, co mít ve špajzu za olej, co si dát k snídani, abychom měli pěkný večer, jestli z fláku masa mám flák bílkovin, jak poznám, že dostatečně piji, jak poznat, co je pouze marketingový tah výrobců potravin... 

Jak hořet a nevyhořet, Lasvit, Praha, 10.10.2018

K čemu "nakopnul" v Lasvitu seminář na téma CHRONICKÝ STRES?
Třeba k uvědomění si, že emoce nelze "zazdít", pomohl zmapovat situace, které nás vyčerpávají a případně nás ženou k syndromu vyhoření a nabídl praktické tipy, co s tím, pomohl udělat první krok a posunovat se dále k vytýčením cílům.

Aby vás stres nestresoval, MetLife, 4.10.2018

"Dotkl se témat v pracovním i soukromém životě." "Pomohl mi zaměřit se na mou aktuální životní situaci." 
"Vztahy-rodina." "Jak se lépe popasovat ve stresových situacích. " "Pozitivnější pohled na věc, který může spoustu problémů úplně vyřešit." "5 smyslů" "Trojnožka." ...hlavní rezonující témata worskhopu o stresu ze všech úhlů pohledu.

Jak hořet a nevyhořet, Lasvit, Nový Bor 3.10.2018

Zahájili jsme navazující sérii workshopů na téma chronický stres, syndrom vyhoření. A v novoborském Lasvitu v to bylo opět milé, opět vstřícné, opět rezonující.

Jak na akutní stres? Český rozhlas, 18.9.2018

Smích je jedním z nejlepších rozpouštěčů akutního stresu a my jsme si dnes užili v Českém rozhlase dosyta. Bylo to skvělé dopoledne, díky všem účastníkům.
Naším workshopem "Jak na akutní stres" už prošla pěkná řádka rozhlasáků a tak je na čase se příště pustit do stresu chronického. Tak na viděnou na "chronickém"!

Jak na akutní stres? Český rozhlas, 13.9.2018

"Zajímavé konkrétní techniky boje proti stresu." "Propojení s psychosomatikou." "Reakce na akutní problém – rozhodnutí – jak nalézt řešení." "Zpracování – vyrovnání se se stresem." "Jak si představit ideální řešení problému – uvědomění si, že pozitivní výsledek je možný." "Lepší komunikace se svým okolím, téma úsměv a chvála." "Jak stres ovlivňuje tělo." "Zklidnění."

Jak na akutní stres? Český rozhlas, 11.9.2018

Jaká témata nejvíce zaujala na "AKUTNÍM STRESU" pro Český rozhlas? "Strava. Pocit – vše musím mít pod kontrolou, zvládat sama.  Zdravý životní styl, budoucí výchova dítěte. Zvládání akutního stresu a nepanikaření v zátěžových situacích. Propojenost biologického a psychologického stavu těla. Souvislost mezi emocemi a trávicím traktem."

Aby vás stres nestresoval, ZŠ Vrchlabí, 28.8.2018

Učitelé, jakožto jedno z nejohroženějších povolání stran syndromu vyhoření, byli skvělí, příjemní a aktivní účastníci. Nejvíce ocenili komplexní pohled na problematiku stresu, praktickou využitelnost, srozumitelnost workshopu a sem tam nějaký ten fór.

Jak na akutní stres? Český rozhlas, 17.8.2018

V báječné, vstřícné, letní atmosféře proběhl další rozhlasácký prostistresový workshop. Rezonovalo například, to že, získané poznatky a tipy jsou praktické a lze je využít v práci i v osobním životě. 

Jak na akutní stres? Lasvit, Nový Bor 28.6.2018

Jak na aktivní životní styl, propojení stresu a biologických pochodů v našem těle, finty k rychlému odstranění stresu, náš zažívací systém a stres, příjetí, že stres je všudypřítomný a nemusí škodit, zvládání stresových situací - to vše byla žhavá témata, která v Novém Boru rezonovala.

Aby vás stres nestresoval, MetLife, 26.6.2018

Skvělá atmosféra, příjemní účastnici a moc dobré občerstvení, tohle prostě muselo klapnout. V MetLife velmi rezonovaly falešní motivátoři, jak získat nadhled, jak nepotírat své zájmy a potřeby, jak předcházet syndromu vyhoření. 

Jak na akutní stres? Lasvit, Praha, 22.6.2018

"Ženský multitasking" a další, zejména pro ženy, tak časté stresory, byly frekventovaným tématem na pražském "akutním stresu" pro Lasvit, který proběhl v ženském, křehkém obsazení.

Jak na akutní stres? Český rozhlas, 21.6.2018

Dnes proběhl poslední předpráznidnový díl nekončené série workshopů "Stres managementu" pro Český rozhlas. 

Může být lepší zpětná vazba než volání do dalších termínech? 

Jak na akutní stres? UPM, 21.6.2018

Když se porozhlédnete kolem sebe a vidíte knihu nebo noviny, tak na 80% je to na papíře od firmy UPM, ve které jsme vykopli míč na hřiště v navazující sérii workshopů na podporu "životní pohody". Podle zpětné vazby to byl dneska gól!

Jak na akutní stres? Lasvit, Nový Bor 19.6.2018

První z komplexního programu navazujících workshopů well-being pro firmu Lasvit, to je tam, kde vzniká křehká krása https://www.youtube.com/watch?v=Yy9ZHpNwAUQ

Jak na akutní stres? Český rozhlas, 14.6.2018

Jaká témata rezonovala v Českém rozhlase na workshopu "Akutní stres" 14. června? Ukotvení. Vztah rácia a emocí.
Stres při živém vysílání. Autoimunitní onemocnění. Uvědomění si fyzických souvislostí se stresem. Že máme na své emoce právo. Vliv stresu na choroby těla.

Aby vás stres nestresoval, Český rozhlas, 7.6.2018

Opět další ze série seminářů, jak pracovat s akutním stresem pro Český rozhlas. Mimo jiné témata, která na semináři rezonovala: Fungování organismu, autoimunitní nemoci. Problematika s nespavostí. Cviky na uvolnění napětí. Psychosomatické problémy. Vliv střevní flory.Aby vás stres nestresoval, Český rozhlas, 5.6.2018

"Velmi zajímavý seminář!""Energické, poučné, inspirující!""Záživné, obohacující, aktivní, krásně propojující teorii s praxí, skvělé vyjadřování. ""V krátkém čase hodně zajímavých informací." "Příjemný seminář, který člověku připomene, že stres je součást běžného života." "Zaujal mě výklad o fyziologických reakcích na stres."

Well-being doma i v práci, Mikulov, 24.5.2018

Na workshopu pro vedení firmy Trumf nejvíce rezonovala témata, kde čerpat životní energii, co nám naopak životní energii bere, jak zvládat vícero životních rolí a nebo třeba  identifikace konkrétní pozice stran syndromu vyhoření - "Jestli už to náhodou není tady?" a cviky na protažení svalů trpících nadměrným stresem.

Den pro FIT, Cardbox packaging 22.5.2018, Trnava

"Skvělá praktická ukázka, jak to v životě skutečně funguje. Obrovské množství informací, které mi daly odpovědˇna spoustu otázek." "Přínos jak v rovině pracovní, tak v rovině osobní. Nové informace o správném pojetí pohybu." "Výborné, fakta ohledně mýtů o složení stravy, vše odborně podložené." "Velmi srozumitelně a rozumně pojatý seminář." "Ani na chvíli jsem se nenudila.""Vynikající!" "Velice praktické, dotklo se všeho podstatného." 

Zdraví doma, zdraví v práci, Staropramen, 15. a 17.5.2018

"Praktickými informacemi a příklady provázaný. Jednoduše a srozumitelné koncipovaný. Snadno do vlastního života přenositelné a uplatnitelné." "Hluboká znalost lektorky, dobře strukturovaný workshop." 
"Vynikající shrnutí a zopakování, co už z části víme, „easy to follow“.""Super informace. Líbí se mi normální přístup. Žádné extrémy, nesmyslné informace propagující jeden typ stravy, cvičení apod. Prostě všeho s mírou."  

Aby vás stres nestresoval, Hradec Králové, 10.5.2018

Další ze série "protistresových workshop" pro firmu Allianz. A jaká že témata  například rezonovala? Že přehnaný perfekcionismus je fakt na škodu, že není nutné být pro ostatní silnější a lepší, zabraly tipy na komunikaci ve stresových situacích, jak řešit stres a hubnutí a nebo jak na bolavá záda jakožto dopad dlouhodobého stresu.

Jak povzbudit mysl a střeva, Antalis, 27.4.2018

Nejlepší školení-kde jsme se věnovali nám a ne jenom práci. Prostě využitelné, jak v soukromí, tak i v práci. Získání zajímavých informací. Ukázka skvělých cvičení. Dokáže člověku „otevřít oči“.Věcný a zajímavý seminář. Určitě využiji v pracovním i osobním životě.  Velice přínosné, perfektně podané, s možností dalšího využití. Bylo to výborné.  Velké množství užitečných a praktických rad. Výborně proloženo zajímavostmi a vtipnými komentáři.Spánek, střevní mikrobiom, Skanska, 26.42018

Workshop o méně tradičních rizikových faktorech civilizačních chorob. O tom, jak kvalitně spát a naopak, jak se spánku bránit, jak mozek povzbudit či naopak mu dopřát odpočinku, jak opečovat náš druhý mozek - střevní mikrobiom. Může být krásnější zpětná vazba na workshop o spánku než: "Poprvé v životě jsem na workshopu neusnula!"?

Spánek, JET LAG, Škoda Ml. Boleslav, 23.3.2018

O čem to také bylo: Kolik potřebuji spát? Co je kvalitní spánek? Jak poznám, že spím málo? Mění se potřeba spánku věkem? Sova nebo skřivan, mohu změnit svůj chronotyp? Únava psychická nebo únava fyzická? Jak poznat, že už to není „obyčejná“ únava? Únava jako signál vyžadující podrobnější řešení. Prevence nástupu patologické únavy. Stres a zraková únava. Nehody a únava. Rychlý, efektivní odpočinek, jak na to? Terapie světlem.

Aby vás stres nestresoval, Český rozhlas, 10.4.2018

O čem byl workshop na téma prevence chronického stresu? Jak se bránit syndromu vyhoření? Jaké jsou předpoklady životního štěstí? Co je to FLOW? Co jíst, aby nám bylo dobře na duši? Jak se hýbat, abychom stres kompenzovali? Kde brát životní energii? Co jsou naši "falešní životní režiséři"?

S VEROU naplno a bez stresu, 22.3.2018, Konopiště

I starostové, zastupitelé a další úředníci veřejné správy chtějí být FIT a tak jsme na výroční konferenci firmy VERA zařazovali mezi nové informace o informačních systémech veřejné správy tipy, jak mírnit stres, na čem v jídelníčku záleží, jak ulevit bolavým zádům přímo v kanceláři, jak zrelaxovat, když už je toho opravdu moc a nakonec jsme si společně i zacvičili.

"Jak být FIT", ALS global, 9.3.2018

"Skvělá, vzdělaná lektorka. Poutavá prezentace všech faktů o pohybu a výživě." "Velmi hezky přednesen, udržoval pozornost. Suprově pro zapamatování informací, reální, vtipné. Díky. ""Je dobré si všechny tyto věci pořádně uvědomit a vnímat je. Člověk to slýchá zběžně a často, ale nebere to až tak v potaz. Tato forma se mi velice líbila." "Velice užitečné a praktické rady do běžného života. Velmi se mi líbila celková prezentace a forma podání. " "Skutečně velmi dobré. Srozumitelně vysvětlené pro laiky, to co by odborně mohlo odradit." 

"Jak se v té stravě mám vyznat?" Nielsen, 7.3.2018

"Skvělý, příjemně, pozitivně prezentován. Ačkoliv se o toto téma zajímám, získala jsem spoustu užitečných rad a informací z jiného úhlu pohledu. " "Velmi praktický, aktivní, ani chvíli jsem se nenudila a neztrácela pozornost. Vydržela bych poslouchat celý den. "Super! Boření mýtů!  Seminář byl skvěle rozvržený a dost mi dal. Užitečné rady, které není komplikované začlenit do běžného života." 


Aby vás stres nestresoval, Allianz, Hradec Králové, 16.2.2018

"Zajímavý seminář, příjemná prezentace, super strávený den". "Příjemná atmosféra, dobrá témata, kvalitní přednášející.""Příjemné prostředí, atmosféra, velmi zajímavé, přínosné." "Pro mne byl obohacující ve více směrech. Našla jsem další témata, která chci poznat." "Děkuji za ucelené informace. Pojmenování, co je prospěšné a co ne v rámci stresu."

Less stress aneb jak na stres, Praha, 23.1.2018

Po delší době jsme uskutečnili otevřený seminář pro veřejnost:

"Velmi přínosný a vyčerpávající." "Velmi fundované, praktický výklad, velmi podnětné.", "Krásně srozumitelné - obsahově i formálně.", "Skvěle vysvětleno, co asi všichni tušíme, ale neumíme to popsat."

Aby Vás stres nestresoval, Česká zbrojovka, 14.-15.12.2017

Co řekli o výjezdním worskhopu na téma STRES báječní účastníci z České zbrojovky: "Výborně připravené a prezentované téma s praktickou a teoretickou částí." "Výborné pro uvědomění příčin, příznaků a dopadů stresu a jak na něj." "Výborné shrnutí doporučení k životnímu stylu-k prevenci stresu, pohledu na život a sama na sebe a propojení do medicínských oborů. " "Super propojení teorie a praxe, poutavě prezentující lektor. "

Aby Vás stres nestresoval, Český rozhlas, 14.12.2017

"Nejlepší seminář, který zatím rozhlas uspořádal. Nejen obsahem, ale i prezentací. "
"Moc příjemný, uvolňující seminář. Doufám, že ho aplikuji. "
"Užitečné rady a tipy, jak zklidnit sebe sama, návod, jak lépe odpočívat. "
"Příjemný, zábavný, praktický. "

Aby Vás stres nestresoval, Allianz, 6.12.2017

"Spousta zajímavostí. Uvědomil jsem si souvislosti. ", "Fajn inspirace, doplním si pár věcí ve svém uvažování a životním postupu. Moc díky.", "Přínosné pro každodenní práci, pro každodenní činnost. ", "Profesionální lektor, praktické rady, prima cvičení na židli. "Aby Vás stres nestresoval, Český rozhlas, 30.11.2017

Další díl "anistresových"workshopů pro český rozhlas:

"Skvělé. Jsme moc ráda, že jsem se tohoto semináře zúčastnila. Doufám, že si toho budu v praxi pamatovat, co nejvíce." "Na začátku jsem měl stres z toho, že na ten seminář musím jít, teď jsem rád. Uvolnil jsem se a něco naučil."

Aby Vás stres nestresoval, Český rozhlas, 24.11.2017

"Přínosný, užitečný, obohacující.
"Dobré podněty k zamyšlení a tipy, jak řešit hlavně akutní stres. Rychlé a jednoduché cvičení do kanceláře.
"Určitě mnoho přínosných rad, jak se stresem bojovat. Velice dobré byly praktické ukázky a cvičení."

Aby Vás stres nestresoval, Český rozhlas, 21.11.2017

Dopady stresu na náš organismus - Stres a klinické komplikace -Jak na akutní stres. To byla hlavní témata dalšího praktického semináře pro Český rozhlas.

"Výstižný, odborný, přínosný, srozumitelný." "Užitečný, praktický, uvědomila jsem si, že spoustu rad podvědomě používám. "

Ergonomie, Novo Nordisk, Praha 9.11.2017

"Super tipy, které lze využít v pracovním i osobním životě." "Seminář byl velmi přínosný a doufám, že získané poznatky využiji." "Velice důležité pro běžný pracovní život." "Seminář mě nabudil k pohybu. Uvědomila jsem si, že je pohyb důležitý." Ergonomický seminář v Novo Nodrisk zahrál báječně účastníkům do noty.

Aby Vás stres nestresoval, Allianz, Pardubice 3.11.2017

Jak identifikovat hrozící syndrom vyhoření, jak se mu bránit? První pomoc, když už je to tady. Jak jsem na tom konrkétně já, hrozí mi  syndrom vyhoření? Co jsou mi životní energii dodává, co mi jí odčerpává?  V které oblasti mám šanci na úspěšné řešení stresu?... i na to jsme si v příjemné atmosféře odpověděli společně s účastníky pardubického workshopu o stresu.

Zdravoklání, Vera, 23.10.207

"Zdraví si přejeme, ale nikdy si ho vlastně nemůžeme dát...musíme si o něj pečovat sami" Tahle krásná myšlenka, vedla k uspořádání workshopu aktivního životního stylu ve firmě Vera.
"Konečně se v kanceláři odhodlám protahovat"...no může být lepší zpětná vazba na workshop aktivního životního stylu?

Aby Vás stres nestresoval, Allianz, Praha 10.10.2017

Nemohl být příznačnější den na praktický workshop na téma prevence stresu než Světový den duševního zdraví. Nemohli být více stresem ohroženější účastnící, než pracovníci v oddělení stížností klientů:"Velice přínosný seminář. Rozhodně využiji v soukromém i pracovním životě. Naučila jsem se nové techniky, jak zvládat složité situace. "

9. odborná konference pro zdravotní sestry

Proč zaznělo téma dětské obezity na 9. odborné konferenci pro sestřičky? Aktuální data nám bohužel potvrzují, že dětská obezita je v České republice aktuální téma. V současné době trpí nadváhou každé 4. české dítě, obezitou každé 7. a monstrózní obezitou 4 ze sta českých dětí.

Aby Vás stres nestresoval, ZŠ Angel, 30.8.2017

Se stresem se utkáváme každý den, ale přeci jenom, některá povolání jsou na tom mnohem hůře. Kdo jiný než UČITELÉ by si měli předposlední srpnový den vyzkoušet nějaké fígle, jak se se stresem utkat, jak mu předcházet, jak poznat, kdy už je překorčena "zdravá míra" stresu, jak zrelaxovat, jak si dobít baterky.

Aby nás stres nestresoval, výjezdní workshop pro ředitele škol Královehradeckého kraje

Výjezdní workshop pro ředitele školských zařízení, na kterém účastníci zjistili, co se v našem těle při stresu odehrává, kdy je stres ještě fyziologický, kdy už nám škodí. Vyzkoušeli mnoho protistresových technik s využitím v práci i doma. Dozvěděli se, jak psychiku ovlivňuje strava a pohyb. Zacvičili si různé druhy uvolňovacích cvičení včetně jogy a cvičení s Therabandy a overbaly. 

Aby Vás stres nestresoval, Skanska, Praha, 10.5.2017

„Stresu se nevyhneme, ale můžeme se s ním naučit pracovat a mírnit jeho dopady.“
Workshop, na kterém účastníci pochopili, proč je stres do určité míry fyziologický, kdy nám však začíná škodit. Vyzkoušeli si protistresové techniky k mírnění akutního i chronického stresu, naučili se, jak předcházet syndromu vyhoření. Hlavní důraz byl dáván na prevenci negativních dopadů stresu.

Work-life balance, Antalis - Praha, Úžice, Hranice na Moravě, Holešov 28.4.2017

Workshop, který inspiroval jak žít aktivně, předcházet dopadům sedavého zaměstnání, únavě, bolestem zad, zvýšené míře stresu, jak dobít motivaci z vlastních zdrojů, jak se bránit syndromu vyhoření. Cílem bylo zasadit doporučení, cvičení a praktické techniky do kontextu životního rytmu každého jednotlivého účastníka. 

Jídelníček pro aktivní ženu - Sephora 8.3. 2017

Interaktivní přednáška s ochutnávkami netradičních pamlsků při příležitosti MDŽ (přestože i pár mužů se zúčastnilo). Účastníci tipovali složení v ochutnávkách, odhadovali hmotnost zeleniny, hádali obsah cukru v oblíbených nápojích a zamýšleli se nad tím, jak si co nejlépe poskládat jídelníček při svém vlastním životním programu.

Aby záda nebolela, Cushman and Wakefield, Praha, 7.3.2017

2hodinový workshop, při kterém si účastníci upevnili pravidla správného sezení u počítače, optimální nastavení pracovního prostředí, naučili se řadu kompenzačních cviků. Zjistili, jak předcházet bolestem zad, syndromu karpálního tunelu. Obdrželi tipy, jak zvýšit pohybovou aktivitu v průběhu pracovního dne i ve volném čase, zjistili kolik pohybu je třeba, aby z něj měli zdravotní přínos.

Aby vás stres nestresoval, Innogy, Praha, 10.1.2017

Celodenní workshop na téma Stres. Z workshopu si odnesete konkrétní tipy a techniky, jak se stresu předem bránit či jak ze stresových situací nalézt cestu. Zjistíte, zda nejste již v  ohrožení syndromu vyhoření a co pak s tím?   Pochopíte, jak naše tělo na stres reaguje, proč je stres tak významným rizikem civilizačních chorob? Vyzkoušíte si relaxační i energetizující cvičení.

Den pro FIT, ZŠ Komenského, Trutnov, 18.11.2016

Interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků, procházející všemi tématy aktivního životního stylu Den pro FIT, tentokráte sestavený pro učitele základní školy.  
Jaká jsou moje rizika plynoucí ze životního stylu, jak mohu mírnit stres, jak navýšit pohybovou aktivitu, jak rozhýbat žáky, co se školní jídelnou, jak začlenit více pohybové aktivity...to byla témata Den pro Fit pro učitele ZŠ Komenského. 


7 kroků ke zdraví, Innogy, Praha, 7.11. 2016

Celodenní, interaktivní workshop na téma životní styl s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější a nejoblíbenější koncept vůbec.

7 kroků ke zdraví, Innogy, Brno, 4.11. 2016

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější a nejoblíbenější koncept vůbec.

7 kroků ke zdraví, Innogy, Ostrava 3.11. 2016

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější a nejoblíbenější koncept vůbec.

Emoce a jejich vliv na vznik somatických onemocnění (Innogy, Ostrava 13.10. 2016)

Emocemi nabitý seminář, kde se teorie snoubila s praxí. Rozebrali jsme odlišnosti i společné atributy pohledů klasické medicíny a psychosomatiky. Účastníci si vyzkoušeli několik technik práce s emocemi včetně bioenergetických cvičení a relaxace na základě autogenního treninku.

Chystá se na vás cukrovka? Brose, Kopřivnice 17.10.2016

V úvodu jsme účastníkům určili riziko změřením hladiny glykemie a zhodnocením rizikových faktorů. Na workshopu jsme probrali, co  v prevenci tohoto vzrůstajícího onemocnění má smysl udělat. Vyvrátili jsme mýty o stravování, vysvětlili, že mnohdy malá změna životního stylu, která nám přinese významný zdravotní benefit. 

International Health Summit 2016 - 20.9. 2016

Mezinárodní konference zaměřená na management preventabilních onemocnění. Mezi zástupci pojišťoven, poskytovatelů, odborníků na zdravotnictví z celého světa prezetoval Pro Fit Institut svoje zkušenosti a úspěchy s edukačními programy pro zaměstnance firem.

Strava jako prevence civilizačních onemocnění - cyklus seminářů pro praktické lékaře, jaro 2016

Režimová opatření jsou mnohem méně náročná, méně bolí a současně i mnohem levnější než následná léčba civilizačních onemocnění. V ordinaci praktického lékaře se setkáváme s dotazy "co mám tedy jíst, abych byl zdravý" téměř každý den. Na semináři mají možnost praktikové diskutovat aktuální témata a shrnout si obecně platná doporučení ohledně racionálního stravování.

Srdeční záležitost, Kopřivnice, 24.5.2016

3 hodinový seminář se zabýval tématem nejčastějšího onemocnění v České republice – srdečně cévními chorobami. Srozumitelně jsme vysvětlili zásadní důvody onemocnění srdce a cév, tak aby si účastníci uvědomili, jaké jsou jejich konkrétní individuální možnosti onemocněním srdečně-cévního aparátu předcházet a především JAK PRAKTICKY, v rámci všedního pracovního dne NA TO?

Být FIT je cool, Praha, 20.5.2016

Workshop "FIT je cool" v rámci projektových týdnů pro studenty Českoslovanské akademie obchodní Dr. Edvarda Beneše v Praze. Bylo to cool a taky hustý!

Teambuilding pojišťovny České spořitelny, Kraskov, 19.5.2016

Fit realita v pracovním životě. "I malá změna může mít velký efekt!" Hlavní zásady aktivního životního stylu jakou součást firemního teambuldingu. 

Den pro FIT - RWE, Plzeň, 18.5.2016

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce.Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější a nejoblíbenější koncept vůbec.

Den pro FIT - RWE, Brno, 13.5.2016

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Hradec Králové, 12.5.2016

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Praha 9.5.2016

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Manažerské minimum pro zachování duševního a fyzického zdraví aneb pro FIT manažera

Výjezdní vzdělávací program zaměřený na prevenci zdravotních problémů způsobených výkonem náročné funkce. 1. Psychika a motivace - Jak se motivovat a nabytou motivaci dlouhodobě udržet? Proč 85% osob nevytrvá v pravidelném cvičení, racionálně poskládaném jídelníčku? 2. Rizikové faktory, které rozhodují o naší zdravotní prognóze - Jak se jim vyhnout, jak je mírnit, pokud je máme? Které rizikové faktory jsou pro mě aktuální? 3. Optimální pohyb - kolik, co a jak? Co mi pohybová aktivita přináší? Proč je pohyb zásadní? Jaká pohybová aktivita je pro mě vhodná? Jak včlenit dostatečné množství pohybové aktivity do svého života? Jak souvisí pohybová aktivita a civilizační onemocnění? Pohybová aktivita a redukce hmotnosti. Jak předcházet bolestem zad? Ergonomie pracovního místa. Nácvik kompenzačních cviků, proveditelných přímo na pracovním místě. 4. Jídlo - Rytmus a skladba jídelníčku. Jak složení jídelníčku ovlivňuje můj pracovní výkon? Jak souvisí racionální jídelníček a prevence civilizačních onemocnění? Jak poskládat jídelníček v rámci nabitého pracovního dne? Složení jídelníčku a redukce hmotnosti. 5. Individuální plánování - nejlepší způsob jak předejít selhání. Jaký je první krok? Jak moc chci a jak moc si na to věřím? Kdy to udělám a jak konkrétně budu postupovat? 6. Time management aktivního životního stylu - Jak si najít prostor na fyzickou aktivitu v průběhu pracovního dne, při výjezdním meetingu, služebních cestách i o víkendech a volnu? Kdy si vyčlenit čas na jídlo, abych jedl/a pravidelně? Jak efektivně skloubit výkon v práci a relaxaci? Jak mírnit akutní stres? Proč je tréma fyziologická, jak s ní pracovat? Nácvik jednoduchých relaxačních technik. Dress code manažera.

5 kroků k FIT realitě, Skanska 26.4.2016

3 hodinový, prakticky zaměřený seminář s cílem identifikovat základní zdravotní rizika, nabídnout řešení, jak je ovlivnit. Zjistíte jaké jsou hlavní rizikové faktory civilizačních onemocnění, jakou máte konkrétní šanci je zmírnit, naučíte se, jak si sestavit optimální jídelníček dle individuálních potřeb, jak si vybrat a naplánovat vhodný pohyb, jak se utkat se stresovým zatížením, cítit se dlouhodobě fit.

Den pro FIT - RWE, Ostrava, 15.1.2016

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Ostrava, 14.1.2016

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Racionální strava - jak na ní?

2 hodinový praktický workshop, který srozumitelně vysvětlí zásady racionálního stravování ve spojitosti s pracovním výkonem, zdravotní prognózou. Vysvětlí zásady fyziologické redukce hmotnosti.
Cílem workshopu je na praktických příkladech vysvětlit, jak „vyhmátnout“ to zásadní z našeho stravování. Nabídnout ověřené tipy, které dokážou v největší míře ovlivnit náš pracovní výkon a naše zdraví.

Den pro FIT - RWE, Znojmo, 8.1.2016

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Brno, 7.1.2015

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Brno, 6.1.2015

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den zdraví, Billa 24.11.2015

Workshop je vytvořen s maximálním důrazem na praktické využití. Účastnici odcházejí s jasným vědomím svých případných individuálních zdravotních rizik, osobním motivačním plánem prvního kroku, se zásobou praktických tipů, jak zařazovat pohyb jako běžnou součást pracovního dne. Účastníci se naučí orientovat ve výběru vhodných potravin dle svých potřeb a chutí, budou znát, kde hledat ověřené informace, jak se nenechat klamat reklamou.

Den pro FIT - RWE, Votice, 9.11.2015

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Hodonín, 5.11.2015

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Jak na aktivní životní styl, Klub koučinku, Vysoká škola ekonomická Praha, 21.10.2015

• Time management aktivního životního stylu.
• Mýty a pověry, „co zaručeně funguje“.
• Zásadní faktory, které rozhodují o naší zdravotní prognóze – já tady a ted´
• Jaká pohybová aktivita je pro mě vhodná? Kolik a kdy?
• Motivace jako hlavní motor.
• Kompenzace přetížených svalových skupin při sedavém zaměstnání.

Den pro FIT - RWE, Šumperk, 15.10.2015

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Náchod, 15.10.2015

Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop, jehož součástí je sestavení konkrétního individuálního plánu změny, řada kompenzačních cvičení, praktických nácviků a zábavných edukačních prvků.
Náš nejoblíbenější koncept vůbec.

Den pro FIT - RWE, Cheb, 2.10.2015

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Klatovy, 1.10.2015

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Pohyb a well-being - International School of Prague, září 2015

3 hodinový workshop zaměřený na pohybovou aktivitu a vše co s ní souvisí. Osvětlí hlavní spojitosti mezi pohybovou aktivitou a naší zdravotní prognózou. Vysvětlí nejdůležitější ergonomické zásady. Poskytne návod k sestavení individuálního pohybového plánu ke zlepšení fyzické kondice nebo třeba k redukci hmotnosti.

Den pro FIT - RWE, Kladno, září 2015

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Praha, září 2015

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Liberec, září 2015

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Mladá Boleslav, září 2015

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Fit for field - Unilever, Jihlava

Praktický workshop zaměřený na životní styl pracovníků v terénu. Praktické tipy, jak si sestavit jídelníček při nepravidelném pracovním rytmu, jak dostat do svého denního programu dostatek pohybové aktivity, jak kompenzovat dlouhé sezení za volantem, jak zvládat akutní stresové situace a ještě něco navíc...

5 kroků k FIT realitě - Antalis, Praha, Bratislava, Hranice na Moravě

Prakticky zaměřený seminář s cílem identifikovat základní zdravotní rizika, nabídnout řešení, jak je ovlivnit. Naučíte se, jak si sestavit optimální jídelníček dle individuálních potřeb, jak se orientovat v nabídce potravin, jak si vybrat a naplánovat vhodný pohyb, jak se utkat se stresovým zatížením, cítit se dlouhodobě fit.

E-learningové moduly pro aktivní životní styl

Ve všech modulech je zachována hierarchická struktura od nejdůležitějšího k podrobnějším informacím. Uživatel, který chce e-learningem pouze rychle projít nemusí podrobnější informace vůbec rozbalovat a projde pouze úplným základem, těmi 20%, které dělají 80% efektu.

Den pro FIT - Česká zbrojovka, Žítková

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Brno II

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Srdeční záležitost - Citibank, Praha I

2 hodinový seminář detekující hlavní ovlivnitelné rizikové faktory srdečních onemocnění. Srozumitelným způsobem objasní, nakolik se na onemocnění podílí naše genetická predispozice, přítomnost onemocnění srdce u našich příbuzných a co vše pro své zdravé srdce můžeme udělat my sami.

Pro ženy v pohybu a s nadhledem, Krkonoše

Unikátní víkendový workshop pro ženy, které chtějí být fit i při každodenních všedních povinnostech, s minimem volného času.

Den pro FIT - RWE, Hradec Králové

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Praha II

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Ženy na vahách - Green Point, Praha

Pro ženy, které mají chuť něco změnit, přestože jim nezbývá moc času pro sebe. Celodenní workshop věnovaný rovnováze životního stylu v mnoha ženských rolích. Zaměříme se na optimální stravování, zdravý pohyb, kompenzační cvičení, zajímavé techniky posilování motivace a vůle.Všechny informace a techniky jsou na vysoké odborné úrovni, aktuální a mnohokrát prověřeny.

Den pro FIT - RWE, Dvůr Králové

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

A Bit of Pro Fit - Zentiva, Praha

2 hodinový seminář s úvodem do problematiky aktivního životního stylu v kanceláři.

Den pro FIT - RWE, Opava

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Ostrava II

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Ostrava I

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Pardubice

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Chomutov

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Jihlava

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Karlovy Vary

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Ústí nad Labem

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Olomouc

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Kroměříž

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Plzeň

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Praha I

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

Den pro FIT - RWE, Brno

Celodenní, interaktivní workshop s aktivním zapojením účastníků. Propojuje teorii s praxí díky prožitkům a zkušenostem v průběhu akce. Body programu jsou logicky řazeny tak, abychom vybalancovali tělesnou i psychickou pohodu. Inspirujeme k odpovědím na otázky PROČ, nabízíme tipy JAK, stimulujeme k rozhodnutí KDY začít se změnami životního stylu. Náš nejkomplexnější workshop.

A Bit of Pro Fit - Sanofi, Praha

2 hodinový seminář s úvodem do problematiky aktivního životního stylu v kanceláři.

5 kroků k FIT realitě - Miele Gallery, Praha

Prakticky zaměřený seminář s cílem identifikovat základní zdravotní rizika, nabídnout řešení, jak je ovlivnit. Naučíte se, jak si sestavit optimální jídelníček dle individuálních potřeb, jak se orientovat v nabídce potravin, jak si vybrat a naplánovat vhodný pohyb, jak se utkat se stresovým zatížením, cítit se dlouhodobě fit.

Srdeční záležitost - Citibank, Praha II

2 hodinový seminář detekující hlavní ovlivnitelné rizikové faktory srdečních onemocnění. Srozumitelným způsobem objasní, nakolik se na onemocnění podílí naše genetická predispozice, přítomnost onemocnění srdce u našich příbuzných a co vše pro své zdravé srdce můžeme udělat my sami.

Srdeční záležitost - Citibank, Brno

2 hodinový seminář detekující hlavní ovlivnitelné rizikové faktory srdečních onemocnění. Srozumitelným způsobem objasní, nakolik se na onemocnění podílí naše genetická predispozice, přítomnost onemocnění srdce u našich příbuzných a co vše pro své zdravé srdce můžeme udělat my sami.

5 kroků k FIT realitě - Miele gallery, Praha

3 hodinový, prakticky zaměřený seminář s cílem identifikovat základní zdravotní rizika, nabídnout řešení, jak je ovlivnit. Naučíte se, jak si sestavit optimální jídelníček dle individuálních potřeb, jak se orientovat v nabídce potravin, jak si vybrat a naplánovat vhodný pohyb, jak se utkat se stresovým zatížením, cítit se dlouhodobě fit.Řekli o nás