WORKSHOPY


Dle potřeby přednášíme workshopy akutálně ve formě webinářů v české i anglické verzi. 

Specializujeme se na interaktivní zážitkové workshopy, semináře, přednášky které nastartují a pomohou udržet aktivní životní styl. V programu akcí, které pořádáme čerpáme z ověřených doporučení odborných lékařských společností (Evidence Based Medicine), nejnovějších poznatků ve fyzioterapii, psychologických a self koučovacích postupů, moderních směrů fitness, dietologie a vaření ale také z našich bohatých profesních a osobních zkušeností s klienty.

Vytváříme produkty na míru pracovním týmům. Být fit znamená pro každého něco jiného, neexistuje žádný univerzální postup, jak se k pocitu být fit propracovat. Víme,že každý má svůj vlastní životní rytmus, a proto i cesty k cíli jsou různé. Respektujeme názory a postoje jednotlivých klientů, nenásilným a zábavným způsobem inspirujeme ke zlepšení životního stylu.

I malými změnami lze dokázat velké výsledky, okamžité zlepšení efektivity práce a výkonnosti, wellbeeing zaměstnance, dlouhodobé předcházení zdravotním potížím a tzv. presenteeismu v zaměstnání.

Jak to probíhá?

Na úvod každé oblasti se vždy snažíme odpovědět účastníkům na otázku PROČ je vhodné něco ve svém životním stylu změnit a jaké změny mohou mít jaký dopad (vše na základě Evidence Based Medicine).

Následně nabízíme možná řešení JAK tuto změnu provést, poskytujeme prostor pro nalezení vlastní cesty a plánu. Čerpáme z metodiky motivačních rozhovorů, pracujeme se škálováním priorit. Respektujeme individuální potřeby.

Cenovou nabídku vám velmi rádi zašleme. Kontaktujte nás na profitinstitut@profitinstitut.cz nebo
telefonu +420 603 159 182. Rádi se s vámi sejdeme osobně.

work-life balance – souhra pracovního a osobního života
prevence bolestí zad - ergonomie, kompenzační cvičení u počítače
optimální jídelníček - pravidelnost a vhodná skladba jídla, přizpůsobený konkrétní pracovní situaci (služební cesty, meetingy atp.)
pohybová aktivita – jak zařadit do svého života dostatek pohybu i při plném zaměstnání a dalších povinnostech
prevence rizik civilizačních onemocnění – určení individuálních rizikových faktorů
zvládání stresu - jednoduché techniky zmírnění stresu použitelné kdekoli i bez meditace
motivace - metody nastartování a sebeposilování motivace žít aktivně, dlouhodobé udržení změn v životním stylu
time management aktivního životního stylu
Nabízíme


Řekli o nás