Nabízíme


Workshop - Pohyb a well-being


Pohyb je život a život je pohyb.

Pohybová aktivita, zdravotní prognóza, ergonomie, redukce hmotnosti

3 hodinový workshop zaměřený na pohybovou aktivitu a vše co s ní souvisí. Osvětlí hlavní spojitosti mezi pohybovou aktivitou a naší zdravotní prognózou. Vysvětlí nejdůležitější ergonomické zásady. Poskytne návod k sestavení individuálního pohybového plánu ke zlepšení fyzické kondice nebo třeba k redukci hmotnosti.

 
časová dotace: 3h + prostor na diskusi
kapacita: 20 účastníků

Program workshopu Pohyb a well-being:

  • Zjistíte, jaké množství pohybové aktivity se již příznivě projeví na vaší zdravotní prognóze, kolik pohybu je třeba k redukci hmotnosti.
  • Zkontrolujete si, zda vaše pracovní místo splňuje hlavní ergonomické zásady.
  • Naučíte se kompenzační cviky cílené na přetížené svalové skupiny při sedavém zaměstnání, k prevenci syndromu karpálního tunelu. Ke cvičení využijeme nejenom vaší pracovní židli, ale i další jednoduché cvičební pomůcky, pracovní místo však neopustíme.  
  • Vyzkoušíme pár jednoduchých technik, využitelných k mírnění akutního stresu.
Lze doplnit individuální konzultací pracovního místa jednotlivých zaměstnanců v návaznosti na workshop. 

Jsme smluvním partnerem Benefit Plus a Benefity.

 

Víte, že sezení delší než 4 hodiny již zvyšuje naše zdravotní riziko bez ohledu na množství fyzické aktivity? Víte, že pohybová aktivita je úrovni středně silného antidepresiva? Dostatek pohybové aktivity je pravděpodobně důležitější než striktně správně sestavený jídelníček a tom je právě náš workshop.Potřebujete filtr pro články, videa a e-booky?Řekli o nás