Nabízíme


Workshop - Fit For Field


6ti hodinový, interaktivní zážitkový workshop zaměřený na hlavní úskalí životního stylu pracovníků v terénu, obchodních zástupců, reprezentantů.

Je nám jasné, že problemtika aktivního životního stylu u těchto zaměstnání je zcela odlišná od pracovníků v kancelářích.  Věnujeme se tématům kompenzace dlouhého sezení za volantem, pravidelnosti jídelníčku, zvládnutí stresu při obchodních schůzkách i aktivnímu odpočinku. Workshop je doplněný o dvě motivační videa. 

časová dotace: 3-6h dle požadavků a časových možností
kapacita: 25 účastníků

Program workshopu Fit For Field: 

  • Pohybové stereotypy při jízdě autem
  • Kompenzační cvičení v autě i u počítače - prevence bolestí zad a šíje, prevence křečových žil
  • Jídelní a pitný režim, jak lze dodržovat v terénu – konkrétní návrhy na svačiny či obědy v autě, doplňování tekutin
  • Stres z obchodní schůzky či prezentace - metody jednoduchého a rychlého zmírnění stresu jinak než cigaretou
  • Aktivní odpočinek
  • Prevence civilizačních onemocnění
 

Workshopu předchází dvě motivační videa. První se zabývá jídelním a pohybovým režimem, mírněním stresu a time managementem životního stylu. Druhé video se věnuje ergonomicky vhodnému sezení v autě a kompenzačním cvikům. Jednoduše, prakticky a názorně. Videa je možné použít, zakoupit i samostatně. 

Upoutávky na tato videa můžete shlédnout ZDE první z nich a ZDE druhé.

Jsme smluvním partnerem Benefit Plus a Benefity.

 

Dodržování zásad aktivního životního stylu při nepravidelné pracovní době, při zaměstnání, které vyžaduje dlouhou dobu strávenou za volantem je velmi obtížné. Ale i při takovém pracovním režimu lze být aktivní, vyžaduje to však přemýšlení a přípravu. Na našem workshopu načerpáte praktické tipy jak na to.Potřebujete filtr pro články, videa a e-booky?Řekli o nás