Nabízíme


Workshop - Den zdraví


Celodenní komplexní Den zdraví pro všechny zaměstnance, kteří chtějí být FIT, i když realita je někdy jiná. Den zdraví je cílený na prevenci rizikových faktorů civilizačních onemocnění, které plynou z nevhodného životního stylu, měření rizikových faktorů a následně srozumitelné vysvětlení naměřených hodnot s praktickými tipy, co s tím. Naší doménou a prioritou je nastavení individuálního plánu pro každého klienta.

Struktura Dne zdraví Pro Fit Institutu 

dopoledních hodinách probíhá měření a vyšetřování individuálních rizikových faktorů:

-detekce metabolického syndromu, jakožto hlavního indikátoru ohrožení srdečně-cévními chorobami.

-měření tělesného složení, k určení množství svalové hmoty, % tělesného tuku. K detekci svalových dysbalancí. Nastavení optimálního plánu k redukci hmotnosti.

-vyšetření zraku k detekci hlavních zrakových vad 

-je přítomen optik, který poskytuje konzultace, provádí servis a kontrolu brýlí 

-dermatolog provádí vyšetření rizikových kožních znamének, určuje riziko melanomu 

odpolední části Dne zdraví probíhá veskrze praktický workshop.

Na workshopu srozumitelně vysvětlujeme, co přesně které naměřené hodnoty znamenají. Účastníci si ujasňují, zda jsou naměřená čísla pro ně samotné rizikem

Dostanou zásobárnu praktických tipů k aktivnímu životnímu stylu, jídelníčku, hubnutí, pohybu, mírnění akutního stresu.

Naučí se, jak cvičit přímo u počítače, kompenzovat přetížené svalové skupiny,  jak dobít motivaci.

Účastníci dostávají veškeré teoretické podklady, k aktivnímu životnímu stylu, včetně setu kompenzačních cviků, zdravotní prevenci, písemně zpracované, abys se k nim mohli kdykoliv vrátit.
 
Koncept konkrétních vyšetření přizpůsobujeme potřebám klienta.


Jsme smluvním partnerem Benefit Plus a Benefity.

 Workshop je vytvořen s maximálním důrazem na praktické využití. Účastnici odcházejí s jasným vědomím svých případných individuálních zdravotních rizik, osobním motivačním plánem prvního kroku, se zásobou praktických tipů, jak zařazovat pohyb jako běžnou součást pracovního dne.  Účastníci se naučí orientovat ve výběru vhodných potravin dle svých potřeb a chutí, budou znát, kde hledat ověřené informace, jak se nenechat klamat reklamou.Potřebujete filtr pro články, videa a e-booky?Řekli o nás